Dárkové poukazy

Vybíráte zážitkový dárek pro blížící se výročí, svátek, narozeniny či Vánoce?  Nebo chcete se svým partnerem zažít něco nevšedního?

 Lukostřelba je velice "chytlavá" zábava a riziko, že obdarovaného nepotěšíte je opravdu minimální. Lukostřelba může být i hravá a užijí si ji i "nesportovní" typy.

Dárkový poukaz znamená, že zaplatíte obdarované osobě kredit , který u nás může vyčerpat v podobě hodin pro veřejnost. Výše kreditu je kalulována jako Vámi zvolený násobek ceny lekce pro veřejnost (120,- mimouniverzitní, 100,- UP).

Z kreditu lze čerpat i více rezervací na stejný termín, pokud se rozhodnete pro společnou akci s obdarovaným.  Nad počet 5 střelců je vhodnější domluvit individuální lekci v časech mimo pravidelné rozvrhové akce na střelnici (sobota - neděle). 

Jak získat dárkový poukaz:

  • Vystaví Vám ho lektor na střelnici v době, kdy je střelnice otevřena pro veřejnost (červené časy v rozvrhu) nebo si jej zřídíte takto.
  • V rezervačním systému založíte  obdarovanému účet na jeho jméno, Váš email a Váš telefon - NOVÁ REGISTRACE.
  • V nabídce "vyber zařízení" zvolíte "LUKOSTŘELBA - VEŘEJNOST" a účet ve svém mailu následně aktivujete (získáte heslo k přihlášení).
  • Přihlásíte se do nového účtu v systému a klikněte na "kredit".
  • Zvolte "LUKO - jednotlivé lekce" a v přednastavených hodnotách zvolte jakou částku chcete obdarovanému věnovat.
  • Při placení zvolte preferovaný způsob platby - Platební kartou GO-PAY (kredit bude okamžitě po zaplacení připsán a je disponibilní).
  • Nám napište na lukostrelba@upol.cz o jakou částku a na jaké jméno je účet zřízen. My Vám oskenovaný poukaz zašleme k vytištění.
  • Po obdarování se můžete přihlásit do účtu a změit svůj mail a telefon na kontakty obdarovaného. 
 

Uzavřená akce na střelnici

Nejčastěji je střelnice využívána pro dětské (rodinné) oslavy narozenin nebo uzavřené akce pro firemní kolektivy. Tyto akce je možno organizovat pouze v hodinách mimo pravidelné rozvorhové akce. Ideálními dny je sobota nebo neděle pořípadě v týdnu v dopoledních hodinách. 

Na akcích je možno využít posezení pro cca. 25 osob, základní nádobí a zázemí dkuchyňky s kávovarem a konvilí, dataprojektor pro prezentce. Lektor pro Vás připraví soutěž s ohledem na zdatnost přítomných tak, aby se každý cítíl lukostřelcem.

Kalkulace akcí na střelnici - narozeninové oslavy, firemní akce
  UP Veřejnost
Pronájem místnosti na hodinu (délka akce) 250,- 350,-
Lukostřelecký program pro střelce 100,-/osoba 120,-/osoba
Příprava a úklid místnosti dle dohody 300,-
Minimální cena kalkulace je za 5 účastníků i při nižším počtu.

Kontakt: Tomáš Valenta, email: lukostrelba@upol.cz

Setkání s trenérem

Pro zájemce o individuální lekci lukostřelby je možno zajistit individuální trénink s trenérem II. třídy. Náš klub má dva trenéry II. třídy, proto je třeba se přizpůsobit jejch časovám možnostem. 

Individuální lekce lukostřelby s trenérem
1 hodina, jedna osoba 500,-
1 hodina, dvě osoby 800,-
1 hodina, tři osoby 1000,-

Kontakt: Tomáš Valenta, email:   lukostrelba@upol.cz